Центъра на Банско грейна с празничните носии на учениците от НУ „Свети Паисий Хилендарски и СУ „Неофит Рилски“. Заедно те отбелязаха Деня на Освобождението с общо хоро, което се виеше по целия площад и обедини малки и големи в духа на българския празник.
Учениците, заедно със своите учители, се събраха, за да покажат единната сила на празника и да отбележат свободата с красивото и най- емблематично за България народно хоро.








The post Ученици от Банско отбелязаха националния празник 3-ти март appeared first on Начало.
Източник: regiona.bg