Временни ограничения по пътя Петрич – хижа „Беласица“ заради строителни дейности

Община Петрич информира жителите и гостите на района, че в края на юли ще бъдат въведени временни ограничения на движението по пътя Петрич – хижа „Беласица“ заради строително-монтажни работи.

В периода 25 юли (петък) от 8:00 до 18:00 ч. и 26 юли (събота) от 8:00 до 12:30 ч. пътят ще бъде напълно затворен за движение на моторни превозни средства. Причината е изграждането на подпорни стени, като на място ще бъдат поставени съответни пътни знаци и указателни табели.

Допълнителни ограничения ще бъдат въведени и в периода от 28 юли до 1 август 2025 г. (работни дни):

  • Забранено е преминаването на тежкотоварни автомобили.

  • Леките автомобили ще могат да се движат, но при повишено внимание, в съответствие с временната организация на движение около строителните площадки.

Община Петрич се извинява за причиненото неудобство и благодари на гражданите за разбирането и съдействието.

The post Временни ограничения по пътя Петрич – хижа „Беласица“ заради строителни дейности appeared first on Начало.

Източник: regiona.bg